Property Sale
Sale
$405,000
Sq Ft800DeedBook 19484, Page 863Recorded9/13/2023
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,231 | +9.6% |
| 2024 | $4,773 | +3.5% |
| 2023 | $4,611 | +1.3% |
| 2022 | $4,553 | +1.6% |
Year Built: 1957
126 Birchwood Dr.
Residential
79 Maplewood Dr.
Residential
234 Orangewood Dr.
Residential
129 Birchwood Dr.
Residential
369 Wisteria Dr.
Residential