Property Sale
Sale
$227,000
From:
To:
Sq Ft720DeedBook 17341, Page 243Recorded12/27/2018
From:
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,812 | +5.2% |
| 2024 | $4,574 | +3.5% |
| 2023 | $4,419 | +1.3% |
| 2022 | $4,363 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1957
15 Maplewood Dr.
Residential
115 Teakwood Dr.
Residential
17 Maplewood Dr.
Residential
108 Cedarwood Dr.
Residential
3 Ashwood Dr.
Residential