Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,385 | +5.2% |
| 2024 | $6,069 | +3.5% |
| 2023 | $5,864 | +1.3% |
| 2022 | $5,789 | +1.6% |
Year Built: 1957
32 Maplewood Dr.
Residential
22 Oakwood Dr.
Residential
226 Sprucewood Dr.
Residential
132 Elmwood Dr.
Residential
255 Ashwood Dr
Residential