Property Sale
Sale
$167,500
From:
To:
Sq Ft868DeedBook 17275, Page 1491Recorded10/22/2018
From:
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,706 | +5.2% |
| 2024 | $4,473 | +3.5% |
| 2023 | $4,322 | +1.3% |
| 2022 | $4,267 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1957
230 Elmwood Ct.
Residential
112 Birchwood Dr.
Residential
1715 W. Princeton Ave.
Residential
542 Jackson Ave.
Residential
104 Ashwood Dr.
Residential