Property Sale
Sale
$215,000
From:
To:
Sq Ft1,000DeedBook 17150, Page 1410Recorded6/19/2018
From:
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,047 | +5.2% |
| 2024 | $4,797 | +3.5% |
| 2023 | $4,635 | +1.3% |
| 2022 | $4,576 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1957
19 Parkway Dr
Residential
238 Sprucewood Dr.
Residential
6 Lakeland Dr.
Residential
207 Orangewood Dr.
Residential
42 Parkway Dr
Residential