Property Sale
Sale
$330,190
Sq Ft1,920DeedBook 17760, Page 576Recorded1/22/2020
Year Built: 2019
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,036 | +5.2% |
| 2024 | $6,687 | +3.5% |
| 2023 | $6,461 | +1.3% |
| 2022 | $6,380 | +176.9% |
Year Built: 2019
109 Celebration Blvd
Residential
301 Discovery Rd
Residential
309 Discovery Rd
Residential
305 Discovery Rd
Residential
109 Revival Rd
Residential