Property Sale
Sale
$318,999
Sq Ft2,186DeedBook 17927, Page 1870Recorded6/17/2020
Year Built: 2020
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,214 | +5.2% |
| 2024 | $6,857 | +3.5% |
| 2023 | $6,625 | +1.3% |
| 2022 | $6,541 | +0.0% |
Year Built: 2020
104 Revival Rd
Residential
108 Revival Rd
Residential
207 Prosper Way
Residential
112 Revival Rd
Residential
114 Revival Rd
Residential