Property Sale
Sale
$82,500
DeedBook 5416, Page 114
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,633 | +5.4% |
| 2024 | $4,397 | +3.6% |
| 2023 | $4,242 | +1.3% |
| 2022 | $4,187 | +1.7% |
Year Built: 1970
477a Laurel Brook Dr
Residential
506c Laurel Brook Dr
Residential
494a Laurel Brook Dr
Residential
111 Primrose Lane
Residential
485a Jason Place
Residential