Property Built
Built
Year Built: 1970
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,993 | +5.4% |
| 2024 | $3,790 | +3.6% |
| 2023 | $3,657 | +1.3% |
| 2022 | $3,609 | +1.7% |
Year Built: 1970
441a Laurel Brook Dr
Residential
433d Laurel Brook Dr
Residential
10b Court F
Residential
34b Court C
Residential
30c Court C
Residential