Property Sale
Sale
$159,000
From:
To:
Sq Ft888DeedBook 17207, Page 354Recorded8/14/2018
From:
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,267 | +5.4% |
| 2024 | $4,050 | +3.6% |
| 2023 | $3,908 | +1.3% |
| 2022 | $3,857 | +1.7% |
From:
To:
Year Built: 1970
45c Court D
Residential
24b Court B
Residential
2b Court E
Residential
14d Court E
Residential
464a Laurel Brook Dr
Residential