Property Built
Built
Year Built: 1970
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,257 | +5.4% |
| 2024 | $4,040 | +3.6% |
| 2023 | $3,898 | +1.3% |
| 2022 | $3,848 | +1.7% |
Year Built: 1970
469d Jason Place
Residential
477a Jason Place
Residential
492c Laurel Brook Dr
Residential
10b Court E
Residential
5c Court F
Residential