Property Sale
Sale
$270,000
Sq Ft888DeedBook 19640, Page 1388Recorded3/26/2024
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,274 | +5.8% |
| 2024 | $3,094 | +3.9% |
| 2023 | $2,977 | +1.4% |
| 2022 | $2,935 | -16.0% |
Year Built: 1970
489a Jason Place
Residential
9d Court E
Residential
24d Court B
Residential
505a Laurel Brook Dr
Residential
11d Court A
Residential