Property Sale
Sale
$124,000
From:
To:
Sq Ft1,368DeedBook 15616, Page 1466Recorded8/19/2013
From:
To:
Year Built: 1984
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,745 | +5.4% |
| 2024 | $3,555 | +3.6% |
| 2023 | $3,430 | +1.3% |
| 2022 | $3,385 | +1.7% |
From:
To:
Year Built: 1984
221 Sandra Pl.
Residential
313 Sandra Pl.
Residential
205 Sandra Pl.
Residential
1218 Sandra Pl.
Residential
515 Sandra Pl.
Residential