Property Sale
Sale
$775,000
DeedBook 12202, Page 1212
Year Built: 2003
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,424 | +5.4% |
| 2024 | $11,791 | +3.6% |
| 2023 | $11,376 | +1.3% |
| 2022 | $11,229 | +1.7% |
Year Built: 2003
538 Vannote Dr.
Residential
1603 Yale Pl.
Residential
27 Callaghan Rd.
Residential
14 Regina Dr
Residential
41 Robbins St.
Residential