Property Sale
SaleMulti
$430,000
DeedBook 10232, Page 471
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,470 | +5.2% |
| 2024 | $13,753 | +3.5% |
| 2023 | $13,288 | +1.3% |
| 2022 | $13,120 | +1.6% |
Year Built: 1960
80 Sandy Point Dr.
Residential
70 Pinta Ct.
Residential
543 Robin Hood Rd.
Residential
51 Nina Ct.
Residential
597 Midwood Dr.
Residential