Property Sale
Sale
$260,000
DeedBook 14580, Page 408
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,927 | +5.4% |
| 2024 | $5,625 | +3.6% |
| 2023 | $5,428 | +1.3% |
| 2022 | $5,357 | +1.7% |
Year Built: 1989
30 Chipmunk Dr.
Residential
112 Sleepy Hollow Dr
Residential
4 Mallard Dr.
Residential
15 Springhill Dr
Residential
114 Sleepy Hollow Dr
Residential