Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,899 | +5.4% |
| 2024 | $5,598 | +3.6% |
| 2023 | $5,401 | +1.3% |
| 2022 | $5,331 | +1.7% |
Year Built: 1960
207 Nottingham Dr.
Residential
213 Nottingham Dr.
Residential
205 Nottingham Dr.
Residential
302 Nottingham Dr.
Residential
203 Nottingham Dr.
Residential