Property Sale
Sale
$365,000
Sq Ft1,567DeedBook 18320, Page 1892Recorded2/17/2021
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,906 | +5.4% |
| 2024 | $6,554 | +3.6% |
| 2023 | $6,324 | +1.3% |
| 2022 | $6,242 | +1.7% |
Year Built: 1955
317 Winchester Dr.
Residential
118 Fairway Dr.
Residential
23 Burnt Bridge Ave.
Residential
102 Taylor Blvd.
Residential
325 Green Tree Rd
Residential