Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,397 | +5.6% |
| 2024 | $7,008 | +3.8% |
| 2023 | $6,753 | +1.4% |
| 2022 | $6,662 | +1.8% |
Year Built: 1968
91 Charleson Rd.
Residential
66 Bella Vista Rd. E
Residential
45 Bella Vista Rd. E
Residential
732 Midstreams Rd.
Residential
542 Nicholas Rd.
Residential