Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
765 Midstreams Rd.Brick, NJ 08724
Other Exempt
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Aug 6, 2019
Property Information
Block903.11
Lot9
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityBrick Twp
Tax Map Page50.6
Building Details
Building Class10
Description1SF1G
Dwellings1
ZoningR10
Sq Footage---
Acreage0.83
Owner Mailing
Street
City / State / ZIP
Assessment
Land Value:$258,000
67%
Improvement Value:$127,300
33%
Total Assessment$385,300
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|
Property History
No events match the selected filters.