Property Sale
Sale
$350,000
DeedBook 14389, Page 509
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,746 | +5.2% |
| 2024 | $7,363 | +3.5% |
| 2023 | $7,114 | +1.3% |
| 2022 | $7,024 | +1.6% |
Year Built: 1970
609 Peter Pl.
Residential
120 Sandy Island Dr
Residential
60 Adamston Dr
Residential
447 Adamston Rd.
Residential
522 Midwood Dr.
Residential