Property Sale
Sale
$74,000
DeedBook 5424, Page 219
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,948 | +5.2% |
| 2024 | $4,703 | +53.8% |
| 2023 | $3,059 | +0.4% |
| 2022 | $3,045 | +0.0% |
Year Built: 1980
2016 Route 35 N.B.-U-2b
Residential
1919 Bay Blvd-Unit B19
Residential
27 East Sea Way
Residential
211 Harbor Drive
Residential
1919 Bay Blvd-Unit A24
Residential