Property Sale
SaleMulti
$530,150
DeedBook 17131, Page 1692
Year Built: 2018
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,049 | +5.2% |
| 2024 | $12,404 | +9.4% |
| 2023 | $11,338 | +0.4% |
| 2022 | $11,288 | +4.5% |
Year Built: 2018
26 Ninth Avenue Unit 101
Residential
26 Ninth Avenue Unit 108
Residential
26 Ninth Avenue Unit 102
Residential
26 Ninth Avenue Unit 106
Residential
1857 Ocean Avenue
Residential