Property Sale
Sale
$445,000
DeedBook 10881, Page 1428
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,584 | +5.2% |
| 2024 | $13,864 | +42.2% |
| 2023 | $9,752 | +0.4% |
| 2022 | $9,709 | +4.5% |
Year Built: 1930
263 Coolidge Avenue
Residential
18 Fourth Avenue
Residential
210 Seventh Avenue
Residential
4 Beier Avenue
Residential
228 Dellmuth Avenue
Residential