Skip to content

Surf CondoSeaside Heights, NJ 08751

Last Sale Date
Feb 25, 1980

Property Information

Block1056.02
Lot1
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityToms River Twp
Tax Map Page112

Building Details

Building Class10
DescriptionCOMMON ELEMENTS
Dwellings1
ZoningGBMF
Sq Footage---
Acreage0.14

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
1994$4,820+0.0%
1993$4,820-10.8%
1992$5,403+41.0%
1991$3,833
Property History

Property Sale

Sale
$35,000
DeedBook 3908, Page 690