Skip to content

Dune Terrace(Block 1056 Lot 74.02)Seaside Heights, NJ 08751

Last Sale Date
Jan 14, 2024

Property Information

Block1056
Lot74.02
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityToms River Twp
Tax Map Page112

Building Details

Building Class10
DescriptionCOMMON ELEMENTS
Dwellings1
ZoningMF16
Sq Footage---
Acreage0.92

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
1997$90,925-10.9%
1996$102,004+29.1%
1995$79,028+0.0%
1994$79,028+0.0%
Property History

Property Sale

Sale
$0