Property Sale
Sale
$672,000
Sq Ft652DeedBook 18436, Page 1547Recorded4/22/2021
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,864 | +10.0% |
| 2024 | $9,875 | +34.9% |
| 2023 | $7,320 | +0.4% |
| 2022 | $7,287 | +0.0% |
Year Built: 1965
1 Second Avenue Unit 26
Residential
227 First Avenue
Residential
1 Second Avenue Unit 11
Residential
8 Dune Terrace
Residential
10 Dune Terrace
Residential