Property Sale
SaleMulti
$825,000
DeedBook 13168, Page 844
Year Built: 1938
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,806 | +5.2% |
| 2024 | $15,975 | +9.8% |
| 2023 | $14,547 | +0.4% |
| 2022 | $14,483 | +4.5% |
Year Built: 1938
10 Fort Avenue
Residential
24 Bayside Terrace North
Residential
3451 East Lisbon Avenue
Residential
203 Seventh Avenue
Residential
1729 Route 35 N.B. Unit B
Residential