Property Sale
Sale
$345,000
From:
To:
Sq Ft1,690DeedBook 18032, Page 1494Recorded9/1/2020
From:
To:
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,911 | +5.2% |
| 2024 | $10,372 | +33.3% |
| 2023 | $7,783 | +0.4% |
| 2022 | $7,749 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1967
3430 Bergen Avenue
Residential
16 Bahama Avenue
Residential
3418 Bergen Avenue
Residential
2328 Fifth Avenue
Residential
2408 Second Avenue
Residential