Property Sale
Sale
$269,000
From:
To:
Sq Ft808DeedBook 16015, Page 1244Recorded2/26/2015
From:
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,593 | +5.2% |
| 2024 | $10,069 | +40.6% |
| 2023 | $7,162 | +0.4% |
| 2022 | $7,130 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1957
560 Roosevelt Avenue
Residential
1978 South Street
Residential
111 Lillie Road
Residential
402 Elizabeth Avenue
Residential
229 Elizabeth Avenue
Residential