Property Sale
Sale
$150,000
DeedBook 5205, Page 189
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,350 | +5.2% |
| 2024 | $6,986 | +2.8% |
| 2023 | $6,796 | +0.4% |
| 2022 | $6,766 | +12.6% |
Year Built: 1960
3423 Lisbon Avenue
Residential
3416 Lisbon Avenue
Residential
3465 Bergen Avenue
Residential
3412 Thistle Avenue
Residential
3412 Maritime Drive
Residential