Property Sale
SaleMulti
$187,500
DeedBook 10094, Page 391
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,938 | +5.2% |
| 2024 | $7,545 | +5.9% |
| 2023 | $7,122 | +0.4% |
| 2022 | $7,090 | +4.5% |
Year Built: 1956
3407 Bergen Avenue
Residential
2321 Fourth Avenue
Residential
3413 Lisbon Avenue
Residential
2418 Stanley Drive
Residential
510 Buoy Place
Residential