Property Sale
Sale
$417,000
From:
To:
Sq Ft2,026DeedBook 16841, Page 13Recorded8/17/2017
From:
To:
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,904 | +5.2% |
| 2024 | $10,365 | +18.3% |
| 2023 | $8,765 | +0.4% |
| 2022 | $8,727 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1967
3138 Oceanic Drive
Residential
3434 Bergen Avenue
Residential
17 Cayman Avenue
Residential
3433 Bergen Avenue
Residential
3252 Beachview Drive
Residential