Property Sale
Sale
$189,000
From:
To:
Sq Ft1,254DeedBook 17500, Page 1655Recorded6/12/2019
From:
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,504 | +5.2% |
| 2024 | $3,330 | +20.3% |
| 2023 | $2,768 | +0.4% |
| 2022 | $2,756 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1987
532 Iron Kettle Road
Residential
671 Ellicott Avenue
Residential
2602 Second Avenue
Residential
659 Ellicott Avenue
Residential
2106-5 Adams Avenue
Residential