Property Sale
Sale
$130,000
DeedBook 12945, Page 341
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,369 | +5.2% |
| 2024 | $3,202 | +34.3% |
| 2023 | $2,385 | +0.4% |
| 2022 | $2,374 | +4.5% |
Year Built: 1987
3272 Mystic Port Place
Residential
3242 Mystic Port Place
Residential
3255 Mystic Port Place
Residential
3240 Mystic Port Place
Residential
3273 Mystic Port Place
Residential