Property Built
Built
Year Built: 1952
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,814 | +5.2% |
| 2024 | $6,477 | -28.5% |
| 2023 | $9,056 | +0.4% |
| 2022 | $9,016 | +4.5% |
Year Built: 1952
13 Martin Road
Residential
3178 Beachview Drive
Residential
26 Cruiser Court
Residential
100 Waldron Road
Residential
3452 Jefferson Avenue
Residential