Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,244 | +6.0% |
| 2024 | $3,059 | -20.6% |
| 2023 | $3,854 | +0.5% |
| 2022 | $3,835 | +5.1% |
Year Built: 1960
553 Lillie Road
Residential
3107 Windsor Avenue
Residential
4 Bash Road
Residential
516 Garfield Avenue
Residential
2317 Fifth Avenue
Residential