Property Sale
SaleMulti
$215,000
DeedBook 12286, Page 610
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,855 | +5.2% |
| 2024 | $4,615 | -9.0% |
| 2023 | $5,070 | +0.4% |
| 2022 | $5,048 | +4.5% |
Year Built: 1974
2708 Second Avenue
Residential
3130 Beachview Drive
Residential
57 Tobago Avenue
Residential
9 Gary Road
Residential
654 Wyoming Drive
Residential