Property Sale
Sale
$354,998
Sq Ft750DeedBook 20099, Page 47Recorded8/11/2025
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,858 | +45.8% |
| 2024 | $3,332 | -11.4% |
| 2023 | $3,760 | +0.4% |
| 2022 | $3,744 | +4.5% |
Year Built: 1950
3128 Windsor Avenue
Residential
2208 Second Avenue
Residential
541 Martin Road
Residential
558 Alfred Lane
Residential
3151 Creek Road
Residential