Property Sale
Sale
$0
DeedBook 4016, Page 523
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,489 | +5.2% |
| 2024 | $3,317 | -13.3% |
| 2023 | $3,825 | +0.4% |
| 2022 | $3,808 | +4.5% |
Year Built: 1955
533 Coolidge Avenue
Residential
2134 Wainwright Road
Residential
2311 Second Avenue
Residential
521 Coolidge Avenue
Residential
2202 Second Avenue
Residential