Property Sale
Sale
$170,000
From:
To:
Sq Ft780DeedBook 15963, Page 473Recorded12/16/2014
From:
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,553 | +5.2% |
| 2024 | $4,328 | +25.6% |
| 2023 | $3,444 | +0.4% |
| 2022 | $3,429 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1960
59 River Drive
Residential
434 West End Avenue
Residential
4 Rickard Court
Residential
22 Gladney Avenue
Residential
560 Alfred Lane
Residential