Property Sale
Sale
$32,000
DeedBook NaN, Page NaN
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,532 | +5.2% |
| 2024 | $6,209 | +19.0% |
| 2023 | $5,218 | +0.4% |
| 2022 | $5,195 | +4.5% |
Year Built: 1960
613 Greenwich Court
Residential
834 New Jersey Avenue
Residential
23 Tenth Bayway
Residential
979 Edinburgh Drive
Residential
654 Longview Drive
Residential