Property Sale
SaleMulti
$170,000
DeedBook 11649, Page 1806
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,014 | +5.2% |
| 2024 | $6,668 | -8.6% |
| 2023 | $7,292 | +0.4% |
| 2022 | $7,260 | +4.5% |
Year Built: 1950
400 Anthony Avenue
Residential
502 Hemlock Hill Drive
Residential
533 Lafayette Avenue
Residential
817 Ocean View Drive
Residential
1427 Windsor Avenue
Residential