Property Built
Built
Year Built: 1969
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,967 | +5.4% |
| 2024 | $5,660 | +13.0% |
| 2023 | $5,007 | +0.4% |
| 2022 | $4,986 | +4.5% |
Year Built: 1969
598 Fawn Drive
Residential
598 Vaughn Avenue
Residential
1428 Windsor Avenue
Residential
1480 Colorado Drive
Residential
581 Deer Lane
Residential