Property Sale
Sale
$329,000
DeedBook 12551, Page 1084
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,503 | +5.2% |
| 2024 | $6,181 | +5.2% |
| 2023 | $5,874 | +0.4% |
| 2022 | $5,848 | +9.4% |
Year Built: 1963
580 Princess Court
Residential
548 Fawn Drive
Residential
6 Lancer Court
Residential
620 Greenwich Court
Residential
584 Princess Court
Residential