Property Sale
Sale
$261,000
DeedBook 15395, Page 1000
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,406 | +5.2% |
| 2024 | $6,090 | +2.2% |
| 2023 | $5,959 | +0.4% |
| 2022 | $5,933 | +4.5% |
Year Built: 1968
1609 Shady Lane
Residential
547 Fountain Drive
Residential
1623 Partridge Street
Residential
644 Montana Drive
Residential
628 Huckleberry Lane
Residential