Property Sale
Sale
$135,000
DeedBook 4570, Page 554
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,082 | +5.4% |
| 2024 | $5,769 | +13.7% |
| 2023 | $5,073 | -4.3% |
| 2022 | $5,300 | +4.5% |
Year Built: 1968
1603 Woodcrest Drive
Residential
967 Utah Drive
Residential
1460 Randolph Street
Residential
934 Utah Drive
Residential
26 Wendy Lane
Residential