Property Sale
Sale
$222,918
From:
To:
Sq Ft2,023DeedBook 15884, Page 1961Recorded9/4/2014
From:
To:
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,430 | +5.2% |
| 2024 | $6,112 | +9.5% |
| 2023 | $5,581 | +0.4% |
| 2022 | $5,557 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1971
636 Huckleberry Lane
Residential
1594 Woodcrest Drive
Residential
1601 Woodcrest Drive
Residential
562 Vaughn Avenue
Residential
1601 Deer Hollow Drive
Residential