Property Sale
Sale
$215,000
DeedBook 5666, Page 612
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,676 | +5.2% |
| 2024 | $12,049 | +10.2% |
| 2023 | $10,932 | +0.4% |
| 2022 | $10,884 | +4.5% |
Year Built: 1960
35 East Tuna Way
Residential
135 Marshmallow Road
Residential
218 Heron Road
Residential
104 Ocean Bay Blvd
Residential
408 Coral Gables Drive
Residential