Property Sale
Sale
$255,000
DeedBook 5580, Page 444
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,705 | +5.2% |
| 2024 | $17,781 | +19.9% |
| 2023 | $14,825 | +0.4% |
| 2022 | $14,759 | +4.5% |
Year Built: 1940
229 Fourth Avenue
Residential
129 West Colony Road
Residential
23 North Surf Road
Residential
402 Ocala Court
Residential
426 Cocoa Court
Residential